Parasta juuri nyt

16. elokuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Alistaja -Aleksi näytti hieman häkeltyneeltä tästä odottamattomasta tunnustuksesta ja virkkoi miltei nenä Nooran muhkeiden silikonirintojen välissä että kiitos kohteliaisuudesta, olethan sinäkin melkoinen kukka tällä kedolla ???? Noora kertoi jo vilkkaasti miten hän pitää kovasti alistetuksi tulemisesta ja siitä, että mies ottaa ohjat ronskisti käsiinsä ja Aleksin posket alkoivat miltei hehkua tästä odottamattomasta uutisesta.

Me muut seurasimme silmä tarkkana tilanteen edistymistä ja katsoimme tulevan nuoren parin ateriointia. Aleksi virkkoikin Nooralle, että häntä kutsutaan Alistaja -Aleksiksi hänen alistamisharrastuksensa vuoksi ja olin kuulevinani että sinulla on myös lempinimi Nukke -Noora? Niin, minä oikeastaan sytyn eloon vasta kun lähistöllä on miespuolisia henkilöitä, eli mahdollisuus saada seksiä ja parasta olisi nimenomaan alistava seksi.

Kuumin seksiterveisin Vivian, 246

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Suihinottokone
Vivian
5. joulukuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Minä nuolaisin hänen koko ajan yhä enemmän ja enemmän kovettuvaa terskaansa lämpimällä ja pehmeällä...
Viagraa monella tavalla
Vivian
30. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Oletko sinä muuten koskaan viagraa kokeillut, kysäisi mies minulta puolihuolimattomasti ohimennen. Minä sanoin...
Oma maa mansikka
Vivian
25. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Kun kesä oli jo pitkän aikaa sitten kääntynyt syksyksi, huomasin olosuhteiden pakosta että nyt oli viisainta...
0700-12000
Soita nyt!