Hyvästi burgundinpunainen huone

18. huhtikuuta 2024
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Poliisit olivat tulleet ihan kahden partion voimin ja minut verhottiin vilttiin ja naispoliisi ryhtyi jututtamaan minua. Herkkutatti kävi murahtamassa minulle, että toivottavasti opit tästä edes jotain, hän ei voinut tulla yksin vieraaseen taloon omin lupinensa, olisi voinut tulla itsekin hakatuksi.

Meitä hieman kuulusteltiin, että miten olimme joutuneet tähän tilanteeseen. Kerroin että olimme saapuneet juhlimaan eikä ollut tosiaan sovittu mistään BDSM-orgioista, piiskaamisesta tai lukitsemisesta erilliseen huoneeseen tai sitomisista laitteisiin.

Minut vietiin sairaalaan tutkittavaksi ja neuvottiin tekemään rikosilmoitus tapahtuneesta. Minut pahoinpidellyt ja raiskannut tyyppi vietiin pois käsiraudoissa. Vähitellen minulle alkoi tulla mieleeni, että kuinkahan kauan meitä olisi voitu pitää burgundinpunaisessa huoneessa vankina, ellemme olisi löytäneet puhelinta, millä soittaa apua paikalle.

Soittelemisiin, Vivian, 246.

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Taikasienien voimat
29. lokakuuta 2025
Eihän se nyt käytöstä kulu, kuten ei tuo sinunkaan pillusi ole ihme kyllä kulunut, ilmoitti Camilla härskisti...
Sienien siivittämänä
27. lokakuuta 2025
Menimme sitten vauhdikkaasti Nooran buduaariin ja ilmoitimme Nooraa nussineelle könsikkäälle, että mekin...
Nälkä tulee naidessa
20. lokakuuta 2025
Menimme vielä ulos nauttimaan lämpimästä kesäillasta ja grillasimme vielä lisää, koska naidessahan tulee...
Yhdessä maaliin
18. lokakuuta 2025
Voihkin ja huusin nautinnosta kun tuore rakastajani pumppasi menemään kuin viimeistä päivää jalkojeni...
0700-12000
Soita nyt!