Salaisuus ravintolassa

27. toukokuuta 2026
Kirjoittaja: Tanja
Salaisuus ravintolassa

Olet ihana, kun veit minut illalliselle ravintolaan. Minulla on kova nälkä. Tilaan sushia, koska se on minun lempiruokaani. Tämä olisikin kiihottava paikka kokeilla tyydyttää toisiamme. Voisit sormettaa kiimaista pilluani täällä. Se olisi meidän kahden yhteinen julkinen salaisuus. Minä voisin runkata sinua. Nussia emme voi täällä, mutta sen voimme tehdä autossa tai vaikka vessassa, jos oikein kovasti alkaa tekemään mieli yhtyä toisiimme. En usko, että ketään haittaisi, vaikka huomaisivat, että runkkaamme toisiamme. Ainakin itse tykkäisin katsoa semmoista. Se olisi kiihottavaa. Katson paljon seksivideoita ja hinkkaan pilluani samalla. Se on upea harrastus.

Raotan jalkojani hiukan ja ohjaan kätesi haaroihini. Minulla on päälläni punainen kotelomekko ja jätin pikkuhousut kotiin. Minulla on ohuet sukkahousut. Alat hieromaan pimppiäni sukkahousujen päältä. Tunnen, kuinka pimppini tuoksu leviää ympärillemme. Sukkahousuni kostuvat. Hierot pimppiäni ahnaasti. Kuiskaat korvaani, että minulla on ihana pillu. Et pysty nussimaan minua sukkahousujen läpi, mutta onneksi ne ovat joustavaa kangasta, niin voin laittaa kätesi helposti vyötäröni kohdalta niiden alle. Voi, miten ihanalta tuntuu, kun saan kuumat sormesi paljaalle pillulleni. Tanjan pillu on limainen ja pehmeä. Se on täydellinen nussittavaksi. Ajaudun käsittämättömän intensiiviseen orgasmiin.

Tanja on täällä sinua varten, joten seuraavaksi minä teen sinulle hyvää. Kokeilen housujen päältä, seisooko munasi, ja sehän jöpöttää kuin lipputanko. En tuhlaa enempää aikaa. Asetan liinan housujesi päälle. Niin salaisuutemme ei paljastu niin helposti. Avaan housusi varovasti. Laitan käden niiden sisään ja alan hitaasti runkata kivikovaa kulliasi. Katson sinua hymyillen silmiin, ja sinä katsot minua himokkaana. Sivelen munasi kärkeä etusormellani. Kullisi on niin upea ja täydellinen. Haluaisin sen pilluuni. Alan runkata nopeammin, koska haluan antaa sinulle orgasmin. Tuijotan sinua silmiin, koska haluan lukea katseestasi nautintosi tason. Silmäsi menevät kiinni. Avaat suusi ja hengität raskaasti. Neste leviää housuillesi ja käsiin. Purkaudut kuin tulivuori. Ihanaa, että sain palvella sinua. Ruuan jälkeen voisit naida minua parkkihallissa.

Seksinovellit
Tanja

"Anna sanojen sytyttää mielikuvitus"

Minä olen Tanja, ja blogissani kirjoitan puhelinseksin tunnelmasta, äänen voimasta, flirttailusta, fantasioiden rakentamisesta, ujouden voittamisesta, toiveiden sanoittamisesta, rytmistä, rajoista ja siitä, miten hyvä kemia syntyy kunnioittavasti sanojen kautta.

0700-12000
Soita nyt!
23