

Olen alkanut tekemään kotisiivouksia sivutyönä. Siitä saan mukavasti rahaa ja tykkään siivota. Minulla on muutama asiakas, joilla käyn säännöllisesti joka viikko siivoamassa. Olen juuri matkalla yhden miehen luokse. Hänellä on suuri ja siisti asunto. Aloitan hänen luonaan aina imuroimisella. Sitten pesen lattiat ja juomme kahvit. Tykkään imuroimisesta. Mies haluaa, että pukeudun aina seksikkääseen mekkoon, kun siivoan. Tämähän minulla on keltainen minimekko, jossa on vähän pitsiä ja avonainen kaula-aukko.
Imuroin sohvan alta tässä juuri nyt. Olen kumartuneena, ja minun paljas peppuni näkyy. Tunnen miehen kädet vyötärölläni. Minua alkaa kiihottamaan. Hän huomaa, että tykkään kosketuksesta. Mies riisuu housunsa. Hän laittaa käteni munansa päälle. Kulli seisoo jäykkänä. Tätä tilannetta täytyy hyödyntää. Ohjaan munan pilluuni. Tämä on ensimmäinen kerta, kun olemme sukupuoliyhteydessä. Meidän välillämme on tuntunut kemiaa jo jonkin aikaa, mutta emme ole tehneet asialle mitään. Molempia on varmasti jännittänyt, että onko toinen halukas nussimaan.
Asiakkaani läiskii minua pepulle samalla, kun hän survoo mulkkuansa pimppini sisään. Huohotan niin, että kuola valuu suustani. Tämä naimisen lotina on kyllä mahtavaa. Tykkään katsoa jalkojeni välistä, kun muna liukuu reikääni. Mies sanoo, että haluaa tulla minun pimppini sisään. Minulla loppui juuri kuukautiset, joten otan riskin, ja annan spermojen tulla pimppaani. Se on ihanan tuntuista, kun paljas muna suihkuttaa rakkauden nestettä vittuuni. Tanja sai kunnolla kyrpää, kiitos tästä. <3
"Anna sanojen sytyttää mielikuvitus"
Minä olen Tanja, ja blogissani kirjoitan puhelinseksin tunnelmasta, äänen voimasta, flirttailusta, fantasioiden rakentamisesta, ujouden voittamisesta, toiveiden sanoittamisesta, rytmistä, rajoista ja siitä, miten hyvä kemia syntyy kunnioittavasti sanojen kautta.