

Meillä on tänään pihajuhlat taloyhtiön järjestämänä. Siellä on tarjolla ruokaa ja juomaa. Tanja menee sinne rentoutumaan ja tutustumaan uusiin naapureihin. Kuka tietää, jos vaikka pääsen naimaan. Taas on melkein vuorokausi kulunut siitä, kun minua on viimeksi nussittu. Nyt alkaa olemaan aika saada taas kovaa mulkkua. Pilluni on jo ollut ihan ihmeissään, että kuinka kauan sitä seuraavaa panoa pitää oikein odottaa. Se kutsuu munaa koko ajan sisäänsä. Se rakastaa sitä tunnetta, kun kulli liukuu sinne.
Täällä juhlissa onkin paljon enemmän väkeä, kuin mitä kuvittelin. Monta kullia, joita en ole vielä saanut. Nämä miehet on olleet ilmeisesti töissä paljon, koska ovat jääneet Tanjan limaiselta pimpalta huomaamatta. No, tänään kuitenkin korjataan asia. Iskin jo silmäni yhteen adonikseen. Menemme yhdessä juttelemaan pihan kuntoilupuistoon. Tässä on sopiva paikka tutustua toisiimme. Minulle selviää, että mies on varattu. Hän haluaisi silti viettää kiihkeän hetken kanssani. Minulla sattuu olemaan avaimet kerhohuoneelle. Menen sinne ensin yksin, ja mies tulee perässä. Näin kukaan ei huomaa meitä.
Kerhohuoneella asetun kontilleni pöydälle. Mies tulee taakseni ja runnoo kalunsa persereikääni. Olin kyllä odottanut pillupanoa, mutta menköön nyt, kun kerran aloitti. Peppureikäni on kyllä kovilla, koska mies on todella hyvin varustettu. Hänen miehuutensa ei meinaa mahtua persereikääni, mutta hän laittaa sylkeä kostukkeeksi, niin se menee vähän helpommin sisään. Pikainen pano tekee kyllä poikaa juuri nyt. Nautin suurella intohimolla siitä tunteesta, kun siemenneste purkautuu peppuni sisään. Kiitos tästä kuumasta hetkestä. <3
"Anna sanojen sytyttää mielikuvitus"
Minä olen Tanja, ja blogissani kirjoitan puhelinseksin tunnelmasta, äänen voimasta, flirttailusta, fantasioiden rakentamisesta, ujouden voittamisesta, toiveiden sanoittamisesta, rytmistä, rajoista ja siitä, miten hyvä kemia syntyy kunnioittavasti sanojen kautta.