Vapaata elämää

13. tammikuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Ryhmä rämä kokoontui luonani perjantai-iltana pitkästä aikaa pelkästään naisten kesken ja kysäisin tytöiltä, onko kirkollinen porukka viestitellyt heille kovastikin? No ovat jo muutaman kerran pyytäneet meitä kylään mutta kerroimme heille että meillä on nyt jotain muuta ohjelmassa, vietämme hieman vapaata elämää, naureskeli Camilla Annabelin tirskuessa taustalla.

Yritimme joukolla valita mahdollisimman seksikkäät kuteet ja mielialamme nousi kohisten drinkkejä siemaillessa ja seksikkäitä vetimiä kilvan vertaillessa. Camilla puhkui suorastaan onnesta, olen niin malttamaton, mitähän uusia ihania ja komeita miehiä tulemmekaan tänään tapaamaan! Minulla oli ajatukset samoilla linjoilla kuin Kuuma -Camillalla, mutta pidin ne vain ominani, en ollut pysyä eroottisissa kuteissani vaikka ilta oli vasta aivan alussa.

Soittelemisiin, Vivian, 246

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Taikasienien voimat
29. lokakuuta 2025
Eihän se nyt käytöstä kulu, kuten ei tuo sinunkaan pillusi ole ihme kyllä kulunut, ilmoitti Camilla härskisti...
Sienien siivittämänä
27. lokakuuta 2025
Menimme sitten vauhdikkaasti Nooran buduaariin ja ilmoitimme Nooraa nussineelle könsikkäälle, että mekin...
Nälkä tulee naidessa
20. lokakuuta 2025
Menimme vielä ulos nauttimaan lämpimästä kesäillasta ja grillasimme vielä lisää, koska naidessahan tulee...
Yhdessä maaliin
18. lokakuuta 2025
Voihkin ja huusin nautinnosta kun tuore rakastajani pumppasi menemään kuin viimeistä päivää jalkojeni...
0700-12000
Soita nyt!