Ulkoilmassa

29. marraskuuta 2022
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Lepäilimme hetken vierekkäin autossa jutellen kaikenlaisista menneistä ja tulevista asioista. Mietin itsekseni paluuta arkeen pienen mutta tapahtumarikkaan reissuni jälkeen. Toisaalta oli mukava tulla Suomeen ja tavata vanhoja tuttuja, mutta arki tuntui kieltämättä tylsältä.

Päätimme ottaa vielä kerta kiellon päälle varvit ulkona auton vieressä, vaikka ilma olikin jo syksyisen kolea. Levitin takkini auton konepellille ja nojasin siihen hänen tullessaan sisääni takaapäin. Meillä oli vain kengät jalassa. Tuuli tuiversi ympärillämme ja linnut huusivat lähtöhuutoja ikäänkuin hoputellen viimeisiä laiskoja yksilöitä etelän suuntaan.

Hänen kyrpänsä tunkeutui syvälle sisääni, sitten hän vetäytyi häpyhuulilleni ja takaisin. Hän alkoi hyväillä klitoristani sormillaan, ja aloin olla lähellä laukeamista, kun kuulimme auton ja moottoripyörän äänten lähestyvän. Menimme paniikissa niin nopeasti kuin pystyimme autoon sisään, onneksi he kävivät vain kääntymässä salaisessa lemmenluolassamme.

Soittelemisiin, Vivian, 246.

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Suihinottokone
Vivian
5. joulukuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Minä nuolaisin hänen koko ajan yhä enemmän ja enemmän kovettuvaa terskaansa lämpimällä ja pehmeällä...
Viagraa monella tavalla
Vivian
30. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Oletko sinä muuten koskaan viagraa kokeillut, kysäisi mies minulta puolihuolimattomasti ohimennen. Minä sanoin...
Oma maa mansikka
Vivian
25. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Kun kesä oli jo pitkän aikaa sitten kääntynyt syksyksi, huomasin olosuhteiden pakosta että nyt oli viisainta...
0700-12000
Soita nyt!