Tarjolla tänään…

22. syyskuuta 2024
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Sankka pölypilvi näkyi varmasti useiden kilometrien päähän, kun Alistaja -Aleksi poistui kiireen vilkkaa upealla urheiluautollaan kauas pois. Annabelin ja Kuuma -Camillan ilmeet olivat hyvin pettyneet, kun heiltä jäi kauan kaipaamansa alistusnäytös näkemättä, ihana herkku katseltava meni täysin sivu suun.

Älkää nyt tytöt, ei hätä ole tämän näköinen, eikä edes pieni ja punainen, vaan iso ja musta, Ahmed ja Muhammed virnuilivat kovasti naureskellen. Sitten he kysäisivät suoraan olisiko tytöillä sitten tarvetta isomunaiselle rakastajalle, joka olisi heti paikalla eikä vaan hetken päästä.

Ilmeisesti tilanne vaatii hieman tuumaustaukoa, naureskelin, minä teen boolia ja siemaillaan sitä yhdessä ja katsotaan, että johtaako yksi asia toiseen, totesin. Tein boolista tarkoituksella raikasta ja samalla kipakkaa, laitoin myös hedelmän paloja sekaan.

Naimisiin, Vivian, 246.

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Taikasienien voimat
29. lokakuuta 2025
Eihän se nyt käytöstä kulu, kuten ei tuo sinunkaan pillusi ole ihme kyllä kulunut, ilmoitti Camilla härskisti...
Sienien siivittämänä
27. lokakuuta 2025
Menimme sitten vauhdikkaasti Nooran buduaariin ja ilmoitimme Nooraa nussineelle könsikkäälle, että mekin...
Nälkä tulee naidessa
20. lokakuuta 2025
Menimme vielä ulos nauttimaan lämpimästä kesäillasta ja grillasimme vielä lisää, koska naidessahan tulee...
Yhdessä maaliin
18. lokakuuta 2025
Voihkin ja huusin nautinnosta kun tuore rakastajani pumppasi menemään kuin viimeistä päivää jalkojeni...
0700-12000
Soita nyt!