Tanssipoikien taidot

18. toukokuuta 2023
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Loukkaannuin jälleen Mr Herkkutatille, koska hän oli minua kohtaan liian ilkeä ja kriittinen. Sainkin tanssipojista mukavaa ja kiinnostunutta seuraa ja Herkkutatti jutteli rauhassa jonkun entisen työkaverinsa kanssa.

Mitä enemmän siideriä kippasin, sitä seksikkäämmiltä tanssipojat alkoivat näyttää ja hekin näyttivät tykkäävän minusta kovasti. Kikattelimme pöydässä ja he kehuivat minua kuinka kaunis ja seksikäs olenkaan. Lisäksi esitykseni oli heidän mukaansa tosi mahtava ja näyttävä, näki heti että olin harjoitellut sitä, eikä ollut mikään ex-tempore -esitys.

Huomasimme että kuppilassa oli takahuone ja vetäydyimme sinne ja aloimme tehdä lähempää tuttavuutta. Ilta eteni siihen että suutelimme ja vähensimme vaatteitamme. Otin toisen kaverin kyrvän suuhuni samalla kun toinen alkoi panna minua rajusti takaapäin.

Soittelemisiin, Vivian, 246.

 

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Taikasienien voimat
29. lokakuuta 2025
Eihän se nyt käytöstä kulu, kuten ei tuo sinunkaan pillusi ole ihme kyllä kulunut, ilmoitti Camilla härskisti...
Sienien siivittämänä
27. lokakuuta 2025
Menimme sitten vauhdikkaasti Nooran buduaariin ja ilmoitimme Nooraa nussineelle könsikkäälle, että mekin...
Nälkä tulee naidessa
20. lokakuuta 2025
Menimme vielä ulos nauttimaan lämpimästä kesäillasta ja grillasimme vielä lisää, koska naidessahan tulee...
Yhdessä maaliin
18. lokakuuta 2025
Voihkin ja huusin nautinnosta kun tuore rakastajani pumppasi menemään kuin viimeistä päivää jalkojeni...
0700-12000
Soita nyt!