Saaren salat

18. heinäkuuta 2023
Author: Vivian
[@title]

Saaresta löytyikin iso huvila muhkeine terasseineen. Aloimme grillailla valtavan kokoisessa grillissä erilaisia lihoja, kanaa,  maisseja ja kasviksia makkaroitakaan unohtamatta. Viini ja muu juoma virtasi ja minäkin tunsin kuplivan humahtavan entistä enemmän huiviini.

Minulle kerrottiin että saunakin on lämpiämässä ja minä olin ainoa naispuolinen, joten minulta tiedusteltiin kohteliaasti jos haluaisin saunoa yksin tai muiden kanssa. Katsotaan, hymyilin mietteliäänä ja minua toki kiinnosti ennen kaikkea nähdä kaikkien uroiden sukukalleuksien koko.

Pidin yhä enemmän ja enemmän teeren peliä ja vispilän kauppaa kahden komean uroksen kanssa, he ilmoittivat olevansa sinkkuja ja minä kerroin naureskellen statukseni seurustelun suhteen olevan vaikeasti määriteltävissä. Minun ulkonäköäni kehuttiinkin kovasti ja minä flirttailin takaisin niin paljon kuin suinkin ehdin.

Soittelemisiin, Vivian, 246.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Taikasienien voimat
29. lokakuuta 2025
Eihän se nyt käytöstä kulu, kuten ei tuo sinunkaan pillusi ole ihme kyllä kulunut, ilmoitti Camilla härskisti...
Sienien siivittämänä
27. lokakuuta 2025
Menimme sitten vauhdikkaasti Nooran buduaariin ja ilmoitimme Nooraa nussineelle könsikkäälle, että mekin...
Nälkä tulee naidessa
20. lokakuuta 2025
Menimme vielä ulos nauttimaan lämpimästä kesäillasta ja grillasimme vielä lisää, koska naidessahan tulee...
Yhdessä maaliin
18. lokakuuta 2025
Voihkin ja huusin nautinnosta kun tuore rakastajani pumppasi menemään kuin viimeistä päivää jalkojeni...
0700-12000
Soita nyt!