Ravintolailta

28. elokuuta 2022
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Ilta eteni ja kävimme välillä tanssimassa ja hieman suutelimme ja yritin samalla nähdä ihastustani. Loppuillasta hän kävi tilaamassa vierestäni juomaa, ja mainitsi hymyillen että onpa todella kiva kun olet löytänyt mieleistäsi seuraa, kun olen nähnyt sinut aina yksin…. Ja minä kun olin jo valmistautunut hurmaamaan hänet, mutta jäin katsomaan häntä älykkään tuntoisena suu auki.

Kun kumppanini kävi vessassa, käytin alkoholin rohkaisemana tilaisuutta hyväkseni ja sopertelin hänelle seksistä jotain järkevää. Hän vain hymyili minulle ja sanoi että taidat olla melko tuiskeessa. Nolouden huippu oli kun yritin hapuilla käsillä hänen jalkoväliään ja hän otti minuun oitis etäisyyttä.

Kasvoni säilyttääkseni päätin poistua  paikalta seuralaiseni kanssa, koska tilanne näytti siltä ettei se etenenisi enää mihinkään suuntaan.

Soittelemisiin, Vivian, 246.

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Suihinottokone
Vivian
5. joulukuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Minä nuolaisin hänen koko ajan yhä enemmän ja enemmän kovettuvaa terskaansa lämpimällä ja pehmeällä...
Viagraa monella tavalla
Vivian
30. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Oletko sinä muuten koskaan viagraa kokeillut, kysäisi mies minulta puolihuolimattomasti ohimennen. Minä sanoin...
Oma maa mansikka
Vivian
25. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Kun kesä oli jo pitkän aikaa sitten kääntynyt syksyksi, huomasin olosuhteiden pakosta että nyt oli viisainta...
0700-12000
Soita nyt!