Kimppakiva on kivaa

9. helmikuuta 2024
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Aloin imeä rohkeasti Kuuman Camillan isoja, kiinteitä ja täydellisiä rintoja. Hän alkoikin uikuttaa kiihkosta kun huomasi minun sukeltaneen mukaan hänen ja Holmesin Jonesin lemmenleikkeihin. Holmes oli heti mukana leikissä ja työnsi kätensä rohkeasti haarojeni väliin, oli ilmeisesti hänelle kohtalaisen tuttu ja turvalline paikka.

Pastori asettui kuuman Camillan taakse ja alkoi ujuttaa kovaa ja muhkeaa patukkaansa Camillan anukseen vaivihkaan. Tottakai hän sen huomasi promilleista huolimatta ja laukesi pian äänekkäästi huutaen, koska hänellä oli muhkea jortikka kummassakin reiässään.

Kanttori suorastaan hyppäsi niskaani ja tuli sisääni takaapäin, Holmes alkoi imeä rintojani ja Camilla oli löytänyt jostain suuren ryhmydildon, jonka hän työnsi myös salaa sisääni ja pisti surisemaan täydellä voimakkuudella.

Naimisiin, Vivian, 246.

 

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Suihinottokone
Vivian
5. joulukuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Minä nuolaisin hänen koko ajan yhä enemmän ja enemmän kovettuvaa terskaansa lämpimällä ja pehmeällä...
Viagraa monella tavalla
Vivian
30. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Oletko sinä muuten koskaan viagraa kokeillut, kysäisi mies minulta puolihuolimattomasti ohimennen. Minä sanoin...
Oma maa mansikka
Vivian
25. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Kun kesä oli jo pitkän aikaa sitten kääntynyt syksyksi, huomasin olosuhteiden pakosta että nyt oli viisainta...
0700-12000
Soita nyt!