Keinutaan

28. maaliskuuta 2024
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Täytyy myöntää, etten koskaan ollut nähnyt livenä seksikeinun käyttöä, muuten kuin sinkkuelämää sarjan Samanthan harrastamana.

Pastori meni näyttämään meille taidokasta mallia varmoja otteita käyttäen ja otti kuuman-Camillan syliinsä istumaan hajareisin kasvot pastoria kohti.

Camilla alkoi meidän yllätykseksemme kiljua villisti kun pukimme keinuun lisää vauhtia kun hän nautti samalla pastorin tanakasta patukasta sydämensä kyllyydestä.

Hän laukesikin melko nopeasti ilmeisesti keinun eksoottisuuden vuoksi. Iloksemme pastori vielä kuorrutti hänet spermalla, kun Camilla oli noussut ylös hänen sylistään.

Annabel halusi sitten keinua Holmesin kanssa sanoen minulle että uskovaisten tavarahan on aina yhteistä. Nauroimme katketaksemme kanttorin kanssa kun Annabel keikkui  keinussa Holmesin paksun patukan päällä.

Naimisiin. Vivian, 246

 

 

 

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Suihinottokone
Vivian
5. joulukuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Minä nuolaisin hänen koko ajan yhä enemmän ja enemmän kovettuvaa terskaansa lämpimällä ja pehmeällä...
Viagraa monella tavalla
Vivian
30. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Oletko sinä muuten koskaan viagraa kokeillut, kysäisi mies minulta puolihuolimattomasti ohimennen. Minä sanoin...
Oma maa mansikka
Vivian
25. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Kun kesä oli jo pitkän aikaa sitten kääntynyt syksyksi, huomasin olosuhteiden pakosta että nyt oli viisainta...
0700-12000
Soita nyt!