Kattoterassilla

5. lokakuuta 2022
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Harrastimme seksiä porealtaan kuohuissa ja siirryimme myös kattoterassille. Oli todella upeaa nojata kaidetta vasten ja saada samalla kunnolla munaa takaapäin. Huomasin mieheni myös pökkivän tummaihoista naista takaapäin toisella puolella terassia.

Siirryimme taas poreammeeseen, minä ja pari muuta nauttimaan toisistamme. Joku sukelsi poreammeeen kuohuihin ja nuoli ihanasti pilluani. Otin itsekin samalla melaa suuhuni ja nautin ihanasta elämästä.

Yht´äkkiä näin jonkun nousevan terassin kaiteelle ja levittävän kätensä, kauhistuksekseni hän hyppäsi alas. Kurkistin, enkä nähmyt muuta kuin autojen pysähtyvän ja ihmisten juoksevan kohti pudonnutta. Olin kauhusta jäykkänä. Mieheni tuli paikalle ja hoputti, että nyt poistutaan äkkiä, ennenkuin kytät tulevat ja sitten kun meiltä kysytään jotain niin ollaan vain oltu kahdestaan nukkumassa ja sitä ennen iltaa viettämässä.

Mitäs sitten tapahtui, siitä jatkan seuraavassa postauksessani,

Vivian, 246.

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Suihinottokone
Vivian
5. joulukuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Minä nuolaisin hänen koko ajan yhä enemmän ja enemmän kovettuvaa terskaansa lämpimällä ja pehmeällä...
Viagraa monella tavalla
Vivian
30. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Oletko sinä muuten koskaan viagraa kokeillut, kysäisi mies minulta puolihuolimattomasti ohimennen. Minä sanoin...
Oma maa mansikka
Vivian
25. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Kun kesä oli jo pitkän aikaa sitten kääntynyt syksyksi, huomasin olosuhteiden pakosta että nyt oli viisainta...
0700-12000
Soita nyt!