Jatkoilla

16. helmikuuta 2023
Author: Vivian
[@title]

Illanvietto jatkui sangen railakkaasti hyvän ruoan ja raikkaiden päihdyttävien juomien merkeissä. Aloinkin hieman jo miettiä, keiden kanssa olisi kiva toteuttaa lempiharrastustani tulevan yön aikana, mutta vielä en osannut valita joten annoin kohtalon johdattaa minua eteenpäin.

Minua pyydettiin läheiseen yökerhoon jatkoille ja siellä oli kuulemma sviittikin vuokrattuna valmiiksi yöpyjille. Tanssimme vielä muutaman tunnin railakkaasti yökerhossa ja aloinkin erään seurueemme miehen kanssa tehdä läheisempää tuttavuutta. Hän tuntui määrätietoiselta mutta hyvin miellyttävältä, mieheltä joka tiesi mitä halusi. Sitten hän ilmoitti haluavansa juuri minut tänä yönä.

Lähdimme sitten sviittiin melkoisissa laitamyötäisissä, mutta toki meillä oli hyvin hauskaa ja olimme hyvällä päällä  rattoisan illan jälkeen. Jatkan myöhemmin siitä mitä yöllä tapahtui.

 

Soittelemisiin, Vivian, 246.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Taikasienien voimat
29. lokakuuta 2025
Eihän se nyt käytöstä kulu, kuten ei tuo sinunkaan pillusi ole ihme kyllä kulunut, ilmoitti Camilla härskisti...
Sienien siivittämänä
27. lokakuuta 2025
Menimme sitten vauhdikkaasti Nooran buduaariin ja ilmoitimme Nooraa nussineelle könsikkäälle, että mekin...
Nälkä tulee naidessa
20. lokakuuta 2025
Menimme vielä ulos nauttimaan lämpimästä kesäillasta ja grillasimme vielä lisää, koska naidessahan tulee...
Yhdessä maaliin
18. lokakuuta 2025
Voihkin ja huusin nautinnosta kun tuore rakastajani pumppasi menemään kuin viimeistä päivää jalkojeni...
0700-12000
Soita nyt!