Bara bada bastu

1. toukokuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Tunnelma juhlasalissa alkoi olla aivan kuin joku olisi räjäyttänyt pankin. Porukka bailasi estottomasti ja heitteli vaatteitaan ympäriinsä. Doloreskin jopa intoutui heiluttelemaan käsiään ja taputtamaan musiikin tahdissa, vaikka hänen kasvoiltaan pystyi aistimaan närkästystä villisti tanssivia seksiorjia kohtaan.

Yhtäkkiä muistin että kohta on vappu ja sen kunniaksi porukka näkyikin bailaavan pitkän kaavan mukaan. Ilmapalloja oli puhallettu nurkkiin ja serpentiinejä pirskoteltu pöydille. Sipoon herttua näytti tosi tyytyväiseltä minun esitykseeni, koska juhlakansalla oli niin ylettömän hauskaa. Kyllä live-esiintyjä on aina live-esiintyjä, hän huusi noustessaan pöydälle seisomaan kädet kohti taivasta.

Uudeksi kappaleeksi olin valinnut Ruotsin tulevan euroviisukappaleen bara bada bastu, enkä tiennyt sen järkevyydestä koska tanssipojat alkoivat vähentää vaatteita entisestään ????

Bailaamisiin, Vivian, 246.

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Suihinottokone
Vivian
5. joulukuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Minä nuolaisin hänen koko ajan yhä enemmän ja enemmän kovettuvaa terskaansa lämpimällä ja pehmeällä...
Viagraa monella tavalla
Vivian
30. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Oletko sinä muuten koskaan viagraa kokeillut, kysäisi mies minulta puolihuolimattomasti ohimennen. Minä sanoin...
Oma maa mansikka
Vivian
25. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Kun kesä oli jo pitkän aikaa sitten kääntynyt syksyksi, huomasin olosuhteiden pakosta että nyt oli viisainta...
0700-12000
Soita nyt!