Baaritiskillä

3. marraskuuta 2022
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Istuskelin baaritiskillä ja minua tarkasti päästä varpaisiin katsonut mies tuli puhumaan kanssani. Hei, kaunokainen, hän sanoi minulle, käytkö usein täällä? Itseasiassa en ole koskaan käynyt täällä, naureskelin, entäs itse? Silloin tällöin tulee käväistyä, mies sanoi hajamielisen näköisenä. Katselin yleistä menoa, toisella puolella sviittiä tanssittiin pöydillä ja välillä oli jossain päin huonetta hieman käsirysyäkin.

Kiinnostaisiko kimppakiva, mies sanoi  tuumivan oloisena, ikään kuin olisi säästä puhunut. Yskähdin, sain melkein juomani väärään kurkkuun. Hmm, sanoin,  palasin juuri äsken jenkeistä lomamatkalta ja meno on ollut melko kovaa viime aikoina, virkoin hänelle.

Mies avasi housujensa vetoketjun ja esitteli kookkainta patukkaa mitä olin ikinä nähnyt. Löytyikö jenkeistä mitään näin suurta, hän sanoi minulle katsoen yllättäen hyvin tiukasti minua suoraan silmiini.

Jatkuu seuraavassa numerossa, Vivian, 246.

 

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Suihinottokone
Vivian
5. joulukuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Minä nuolaisin hänen koko ajan yhä enemmän ja enemmän kovettuvaa terskaansa lämpimällä ja pehmeällä...
Viagraa monella tavalla
Vivian
30. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Oletko sinä muuten koskaan viagraa kokeillut, kysäisi mies minulta puolihuolimattomasti ohimennen. Minä sanoin...
Oma maa mansikka
Vivian
25. marraskuuta 2025
Kirjoittaja: Vivian
Kun kesä oli jo pitkän aikaa sitten kääntynyt syksyksi, huomasin olosuhteiden pakosta että nyt oli viisainta...
0700-12000
Soita nyt!