Äkkipysäys

8. joulukuuta 2022
Kirjoittaja: Vivian
[@title]

Kiipesin tottuneesti tankoon ja aloin pyöriä siinä hurjasti, välillä tein voimisteluliikkeitä ja tunsin miltei jokaisen salissa olevan katseen hyväilevän vartaloani. Ehkä tuli hieman paljasteltua liikaakin, koska venyttelin ja tein tarkoituksella liikkeistä suuria että ne näyttäisivät paremmilta.

Ainut mikä meni pieleen oli laskeutuminen, eli ei se putous vaan äkkipysäys. Hyvännäköinen uros baaritiskiltä kiirehti auttamaan minua. Minä yritin nousta tyylikkäästi kumartaen ylös ja sainkin melkoiset applodit osakseni, vähemmän onnistuneesta lopusta huolimatta.

Mies toi minulle jäävettä ja kysäisikin huolehtivasti miten voin. Kiitos kysymästä, oli varmaan liikaa pohjia tuon ajoneuvon kuskiksi, naureskelin hänelle. Vedin mekon päälleni ja ajattelin lepäillä hetken aikaa. Ihastukseni myös vilkaisi minua ja kohotti hieman kulmakarvojaan kysyvästi.

Soittelemisiin, Vivian, 246.

Vivian

"Anna eroottisten tarinoideni viedä sinut mukanaan"

Minä olen Vivian ja blogissani kirjoitan kiusoittelevista fantasioista, kuumista kohtaamisista, dominasta ja alistumisesta, roolileikeistä, puhelinseksin jännityksestä sekä siitä, miten sanat ja mielikuvitus voivat sytyttää nautinnon.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Kaikki blogikirjoitukset
Taikasienien voimat
29. lokakuuta 2025
Eihän se nyt käytöstä kulu, kuten ei tuo sinunkaan pillusi ole ihme kyllä kulunut, ilmoitti Camilla härskisti...
Sienien siivittämänä
27. lokakuuta 2025
Menimme sitten vauhdikkaasti Nooran buduaariin ja ilmoitimme Nooraa nussineelle könsikkäälle, että mekin...
Nälkä tulee naidessa
20. lokakuuta 2025
Menimme vielä ulos nauttimaan lämpimästä kesäillasta ja grillasimme vielä lisää, koska naidessahan tulee...
Yhdessä maaliin
18. lokakuuta 2025
Voihkin ja huusin nautinnosta kun tuore rakastajani pumppasi menemään kuin viimeistä päivää jalkojeni...
0700-12000
Soita nyt!