Orgasmia etsimässä

3. tammikuuta 2024
[@title]

Sirkuttelin hänelle vienosti hymyillen, että haluaisin Orgasmi -nimisen paukun, tai voisin kyllä ottaa sen tänään myöhemmin jossakin toisessakin muodossa. Mies näytti hieman hölmistyneeltä ja yllättyneeltä, ja tokaisi baarimikolle että tänne yksi orgasmi, kiitos.

Siemailin seksikkäästi hymyillen makeaa drinkkiäni, joka sisälsi mansikkalikööriä, kermalikööriä ja maitoa. Minä niin pidän näistä orgasmeista, kerroin komealle seuralaiselleni, joka ei oikein tiennyt miten päin hän olisi ollut. Käytkö usein täällä, hän kysäisi minulta aran näköisenä.

Naureskelin hänelle että minunlaisella naisella vientiä kyllä riittää, mutta joskus käväisen täälläkin päin hakemassa drinkkejä sekä orgasmeja, kieleni lauleskeli taidokkaasti. Oletko täysin vapaalla jalalla, seuralaiseni kyseli ja kerroin hänelle olevani hyvinkin itsenäinen nainen….

Viettelemisiin, Vivian, 246.

Viimeisimmät blogikirjoitukset

Taikasienien voimat
29. lokakuuta 2025
Eihän se nyt käytöstä kulu, kuten ei tuo sinunkaan pillusi ole ihme kyllä kulunut, ilmoitti Camilla härskisti...
Sienien siivittämänä
27. lokakuuta 2025
Menimme sitten vauhdikkaasti Nooran buduaariin ja ilmoitimme Nooraa nussineelle könsikkäälle, että mekin...
Nälkä tulee naidessa
20. lokakuuta 2025
Menimme vielä ulos nauttimaan lämpimästä kesäillasta ja grillasimme vielä lisää, koska naidessahan tulee...
Yhdessä maaliin
18. lokakuuta 2025
Voihkin ja huusin nautinnosta kun tuore rakastajani pumppasi menemään kuin viimeistä päivää jalkojeni...
Ääretön himo
14. lokakuuta 2025
Olimme miehen kanssa täysin uppoutuneita toisiimme ja ihanaan seksiimme. Emme välittäneet muiden äänistä eikä...

Kaikki blogikirjoitukset

Aistien huumaa
5. marraskuuta 2022
Kuulin myös surinaa ja tunsin värinää kehollani. Ainakin kaksi erikokoista mutta silti kookasta dildoa värisi...
Ajan ja paikan taika
22. marraskuuta 2023
Löysinkin jotain kivoja nahka-asusteita seksielämääni piristämään, poskiani jo alkoi kuumottaa ajatuskin...
Aktia ihaillessa
27. lokakuuta 2024
Annabel huusi välillä aivan kuin henkeä olisi oltu viemässä. Emme olleet varmoja oliko se nautinnon vai tuskan...
Alaston kuski
14. syyskuuta 2025
Tuli mieleen Mamban vanha kappale, jossa kertoja pinkaisi pakoon  makuuhuoneesta tosi kiireen vilkkaa, kun hoidon...
Alistaja -Aleksin paluu
7. elokuuta 2025
Söimme muun seurueen kanssa ulkona ja kaupan pihalla tapaamamme komistus tuumasi, että mitähän se Noora mahtaa...
Alistaja -Aleksin saapuminen
27. heinäkuuta 2024
Saunan jälkeen pohdimme että olisi ehkä korkea aika hipsiä takaisin omalle mökillemme katsomaan, millainen meno...
Alistaja -Aleksin salaisuus
25. elokuuta 2024
Katselin Alistaja -Aleksin tyylitietoista olemusta ja ulkonäköä muutenkin sekä eleitä. Yhtäkkiä mieleeni...
Alistettuina
20. huhtikuuta 2025
Siinä me sitten kahlittuina katselimme toisiamme Vivianin kanssa ja tuumasimme, että miten ihmeessä me olemme...
Ammattisalaisuudet
13. elokuuta 2024
Muut mökillä olevat miehet kerääntyivät ympärillemme ihmettelemään mitä ihmettä ja kummaa täällä oikein...
Amor aamupalalla
14. maaliskuuta 2025
Nautimme yhdessä aamupalaa ja kohtasin välillä vastakkaisella puolella olevan komistuksen hymyilevän katseen....
Annabelin kokeilut
19. lokakuuta 2024
Kyselimme muilta että minnekähän Annabel on kadonnut toisen tummaihoisen lihaksikkaan komistuksen kanssa, ja he...
Aplodien arvoinen asia
10. syyskuuta 2025
Aleksi yritti tuikkia pienellä ja kovalla Nooraa hänen anukseensa ja siitähän meidän nymfomaani tykkäsi...
Aseksuaalisuus
7. elokuuta 2022
Tiedättekö, lukijani, millainen ihminen on aseksuaali? Niin, se ei ole sellainen kuin Vivian. Aseksuaalisella...
Asiaa alistamisesta
3. marraskuuta 2023
Jopa dominoivan henkilön rooli voi vaihdella eri sessioiden lomassa. Hän voi alistaa joitain tiettyjä...
Aurinkoinen aamulenkki
13. maaliskuuta 2022
Eräänä kauniina keväisenä viikonloppuaamuna lähdin lenkille nauttimaan luonnonrauhasta. Suuntasin...
Avoimet ovet
17. marraskuuta 2024
Camilla imi kiihkeänä Muhammedin mehevää ja paksua mulkkua, aivan kuin ei olisi koskaan ennemmin elämässään...
BDSM
22. lokakuuta 2023
Luennoitsija ilmoitti, että seuraavaksi siirrytään hieman kinkympään toimintaan, eli erilaiset sadomasokistiset...
Booli rauhoittaa aluksi
28. syyskuuta 2024
Tytöiltäkin, eli Annabelilta ja Kuuma -Camillalta unohtui heidän pettymys Alistaja -Aleksin päästyä...
Buduaarin kuulumisia
8. lokakuuta 2025
Pistimme musiikkia soimaan ja siirryimme niin sanotusti intiimimpään keskusteluun, joka tahtoo kertoa suudelmien...
0700-12000
Soita nyt!